מדרגות ברזל או מתכת

חברת אפ אריכא – החברה המובילה בתחום מדרגות הפנים בישראל מציגה לך ליין חדש וייחודי של מדרגות מתכת וברזל לבית!
ניסיון של 30 שנים בתחום מדרגות הפנים מאפשר לנו לספק לך ייעוץ הנדסי מקצועי של גרם המדרגות אשר יאפשר לכם להגיע לניצול מירבי של חלל הבית, ולשילוב של חוזק, יופי, והתאמה מושלמת לעיצוב הבית.

יתרונות של
מדרגות ברזל

בטיחותי ביותר
הברזל הינו חומר בטיחותי ביותר מבחינת נשיאת משקל רב ויציבות במדרגות, הוא עמיד לאורך זמן ובעל יכולת לספוג מכות קשות מבלי להינזק.
ניתן לשילוב עם חומרים נוספים
מדרגות ברזל ניתנות לשילוב עם חומרים שונים אם כי השילוב הנפוץ ביותר נעשה עם חומר העץ המקנה יחד עם הברזל אווירה כפרית ורומנטית.
ברזל ומתכת משלימים זה את זה
הברזל והמתכת משלימים אחד את השני הן ברמה העיצובית והן ברמה הבטיחותית.
המתכת, אשר הינה חזקה יותר מהברזל, מספקת שכבת הגנה נוספת ותורמת ליצירת המראה האסתטי אשר אותו אתם מבקשים להשיג.
מגוון רחב במיוחד של מתכות
ישנן מגוון של מתכות אשר יתאימו למדרגות הברזל, אבל אחת הפופולריות והמומלצות ביותר היא האלומיניום.
האלומיניום היא מתכת אשר קלה מאוד לתחזוקה, נעימה למגע ובעלת מראה נפלא.

שאלות נפוצות ששאלתם על מדרגות ברזל ומתכת

שימוש במתכת וברזל למדרגות נפוץ בעיקר במבנים תעשייתיים ומפעלים ובחלקיו החיצוניים של הבית כדוגמת חצרות ומרפסות, עם זאת ניתן כיום למצוא מדרגות אלו גם בתוך בתים פרטיים.

בוודאי!. כיום יותר ויותר מעצבי פנים בוחרים בשביל לקוחותיהם מדרגות מברזל וזאת בכדי לייצור מראה אורבאני, "היי-טקיסטי" וחדשני לבית.

בשל חשיפתן של המדרגות אל שינויי מזג האוויר או הצטברות חלודה (כאשר מדובר במדרגות חוץ), יש לצבוע את המדרגות בחומד ייחודי אחת לשנה, מעבר לכך, לא נדרש כל טיפול בו.

בשל שינויים האקלים, חום, קור ומפגעי הסביבה, כדאי להשתמש בברזל מגולוון העמיד לקורוזיה וחלודה, כך מראהו המקורי של הברזל ישמר למשך זמן רב.

אכן רובנו מכירים תופעה זו ממשרדים ומבנים תעשייתיים אך כדאי לדעת שבבתים פרטיים נעשה שימוש בחומרי איטום ייחודים ובמאפיינים דקורטיביים בכדי להתמודד עם רעש זה.

משרדים ובתים רבים זקוקים למדרגות אשר יחזיקו להם למשך שנים רבות. מדרגות אשר מבוססות על אבן טבעית נוטות להיסדק במשך השנים ואילו מדרגות אשר מבוססות על ברזל ומתכת אינן נסדקות אף פעם.