עיצוב מדרגות לבית שמשתלב היטב במרחב 

בדירות ובתים רבים בישראל ישנם גרמי מדרגות, שלא אחת תופסים מקום נכבד ומרכזי בחלל. בתור שכאלו, יש חשיבות רבה לתשומת לב והקפדה בכל הקשור אל עיצוב מדרגות לבית בצורה, בסגנון ובחומרים מתאימים.

 

הרבה יותר מאמצעי מעבר בטיחותי

מדרגות בית מהוות אמצעי מעבר ודריכה בין קומות ומפלסים שונים, בין אם מדובר בבית עם מדרגות כניסה, מדרגות המבדילות בין מפלס הסלון לפינת האוכל, חדרי מדרגות המחברים בין קומות שונות בבית, מדרגות פנים וחוץ, ועוד. בתוך כך, מדרגות נדרשות לספק פתרון מעבר איכותי, נוח ובטוח, העומד בדרישות התקן הישראלי. בנוסף לכך, בהיותן אלמנט משמעותי במרחב ישנה גם חשיבות רבה לכל הקשור אל עיצוב מדרגות פנים נכון ומוצלח, שמתקשר עם חללי הבית ומחמיא להם.

 

שיקולים עיקריים בעיצוב מדרגות לבית 

יש להבין כי עיצוב מדרגות לבית אינו נעשה סתם כך בחלל הריק. הוא נדרש להתייחס למרחב שעוטף אותו ולמספר פרמטרים מרכזיים שצריך לקחת בחשבון. בתור התחלה, יש לבחור במדרגות המתאימות לסגנון עיצוב הבית, בין אם יש צורך בבחירת עיצובי מדרגות מודרניים, מדרגות בסגנון כפרי, אורבאני, קלאסי, אתני ועוד. הבחירה ניכרת בעיקר בסוג המדרגות וצורת עיצובן, בין אם אלו במדרגות מרחפות, מדרגות בטון, מדרגות ספירלה וכדומה.

 

בנוסף, עיצוב מדרגות נדרש להתייחס לסוג החומרים שיש במרחב הביתי והגוונים שלהם, למשל בית שיש בו הרבה אלמנטים מעץ, מתכת, זכוכית או אבן, בית עם גוונים חמים או קרים, בהירים או כהים וכיוצא בזאת. וכמובן, בעת בחירת סוג מדרגות, עיצוב חייב להתאים למידות החלל, ואם ניתן להציב מדרגות גדולות ומרווחות או מדרגות קטנות שחוסכות במקום. כל זאת, לצד התאמה לצרכי הגרים בבית, גילם, אורחות חייהם מצבם הבריאותי וכדומה.

 

השפעת סוג וחומרי המדרגות על עיצובן

יש בשוק סוגים רבים של מדרגות, העשויים ממגוון חומרים. הסוגים כוללים בין היתר מדרגות זכוכית, עץ, בטון, ברזל ומתכת, מדרגות המשלבות בטון עם עץ או שיש, וכן מדרגות סולם, מדרגות זיזים, מדרגות פנים וחוץ ומדרגות רום. לכך מצטרף המעקה שילווה את המדרגות, ויהיה גם הוא עשוי מחומרים שונים וממגוון צורות עיצוב. 

חשוב לזכור שלכל חומר וסוג של מדרגות יש השפעה עיצובית שונה על המרחב. כך, מדרגות מעץ מעניקות למרחב אווירה ביתית ונעימה, מדרגות בטון מעניקות לחלל חזות אורבאנית עכשווית, ולמדרגות ממתכת וזכוכית יש חזות מודרנית. כמו כן, מדרגות מרחפות מעניקות תחושה קלילה ופתוחה בחלל, מדרגות ספירלה חוסכות במקום ומעניקות למרחב חזות ייחודית, ובמדרגות רום אפשר לשלב חומרים שונים.

 

מובילים בעיצוב מדרגות בהתאמה אישית

בין אם אתם מבקשים שירותי עיצוב חדר מדרגות בבית פרטי או עיצוב קיר מדרגות בדירה, לחברת אפ אריכא מעקות ומדרגות יש מענה מקצועי מושלם עבורכם. לחברה יש יכולת לעצב מדרגות אסטטיות ופונקציונאליות לכל חלל ומכל סוג, סגנון וגודל, עם כל סוג של מדרגות ובכל צורה וחומר מתאימים. זאת לצד שירות אישי, אדיב וזמין, והכל במחירים אטרקטיביים.

כל תכנון של גרם מדרגות מנוהל בחברה עם תהליך יסודי, הכולל פגישה בבית הלקוח או באולם התצוגה בראש העין, ללא התחייבות. אל הפגישה יש להגיע עם תוכנית פנים של הבית ולאחר עיון בדגמי גרמי מדרגות המוצעים באתר החברה. בפגישה ייעצו ויעזרו לכם אנשי המקצוע בבחירת העיצוב המתאים של המדרגות לבית.

בהמשך, בהתאם לנתוני המבנה, גודל וסוג גרם המדרגות הנבחר, תקבלו הערכת מחיר מפורטת לעבודות. לאחר אישור התוכניות יבוצעו עבודות ההתקנה עצמן באופן מקצועי ויסודי, עד לקבלת גרם מדרגות מושלם. 

 

לקביעת פגישה, לקבלת מידע והזמנת מדרגות בעיצוב אישי לבית, צרו קשר עם חברת אפ אריכא בטלפון 072-3902041.