בחירת סולם מתאים, בדגש על סולם לעליית גג

מבקשים לקנות סולם לבית על מנת להגיע לעליית הגג או למקומות גבוהים אחרים? מחפשים סולם ביתי מומלץ? בשוק המקומי תמצאו מגוון גדול של סולמות במידות שונות, בין אם מדובר על סולם קטן, בינוני או גדול. כמו כן, קיימים סוגים שונים של סולמות כמו סולם נשען, סולם עומד, סולם מתקפל, סולם טלסקופי, סולם לעליית גג ועוד.

לא בטוחים איזה סולם כדאי לקנות מתוך המבחר הקיים? כדאי שתבחרו בסולם בהתאם לצרכי השימוש בו.

 

 לשם מה אתם צריכים את הסולם?

הכלל העיקרי לבחירת סולם הוא צרכי השימוש שלכם. למשל, יש הבדל בין סולם לשימוש מקצועי, שיהיה לרוב גבוה ומסיבי (כמו סולם רב מצבי או טלסקופי), לבין סולם ביתי שלרוב יהיה יותר קטן ונייד. גם בבית עצמו, יש הבדל בסוג וגובה הסולם בהתאם לצרכי השימוש, הגובה שיש להגיע אליו ומאפייני המשתמש. למשל, צריך לקנות סולם שמתאים לגובה התקרה של הבית. גם יש להבין למה ישמש הסולם, בין אם לעבודות תחזוקה קלות כמו החלפת נורה או צביעת קירות, או אם הוא מיועד להגעה למדפים גבוהים של ארון.

חשוב גם לקנות סולם עם רמת יציבות גבוהה, בייחוד אם אנשים מבוגרים שיעשו בו שימוש.

העדיפו סולם בטוח ותקני העשוי מחומרי גלם איכותיים, חזקים ועמידים, בדגש על סולמות ממתכת ולא מעץ, למעט מקרים בהם הסולם נדרש לעבודות חשמל. 

 

איזה סולם צריך עבור עליית גג?

סולמות נדרשים לעיתים קרובות בבתים שיש בהם עליית גג, שבעליהם רוצים לחסוך בשטח ולא מעוניינים להתקין מדרגות קבועות. לשם כך מציעות חברות נבחרות סולמות מתקפלים ומעוצבים שהינם ייעודים למטרה זו. מדובר על סולם קטן מתקפל ששולפים ופותחים אותו כשיש בו צורך, ושלאחר מכן מוחזר בקלות לנישת אחסון ייעודית. סולמות כאלו מספקים אמצעי יעיל, מעוצב ובטוח להגעה לעליית הגג, וגם חוסכים בהרבה מקום.

בעת בחירת סולם לעליית הגג יש לבחון את הגובה שאליו הסולם נדרש להגיע, וכן להבין אילו תשתיות נדרשות להתקנת הסולם. כמו כן, חשוב לבחור בסולם מתקפל איכותי של יצרנית מומלצת, ובכך להבטיח שיתקבל סולם בטוח, יציב ועמיד, פשוט ונוח לשימוש.

בנוסף, יש לבחור סולם שהחלקים שלו מחוברים עם ברגים מאובטחים שלא מתרופפים, ולא באמצעות ניטים או ברגים רגילים. כמו כןף יש לשים לב לחומר ממנו עשויה דלת הסולם והיותה עמידה בפני לחות, מה שמונע התעוותות. ולבסוף, חשוב שבחלק העליון של הסולם יהיה מעקה גבוה דיו לעליה וירידה נוחה ובטוחה.

 

המלצה על סולם מתקפל לעליית גג

יש לכם עליית גג ואתם רוצים להזמין עבורה סולם מתקפל מתאים? בחברה אפ אריכא תמצאו מענה איכותי בדמות סולם מתקפל מעוצב עבור עליית הגג, תוצרת צ'כיה, המוצע בקשת רחבה של מידות, בין אם אתם מחפשים סולם מתקפל קטן או גדול.

מדובר בסולם איכותי, מאוד בטוח ונוח לשימוש, שיכול לשאת משקל של עד מאה חמישים קילו. הוא עשוי ממתכת מגולוונת בצביעת אפוקסי, ויש לו בחלקו התחתון גלגלים המסייעים בפיזור עומסי משקל על גבי המרצפות. ניתן להזמינו מבין מספר דגמים מעוצבים, המאפשרים התאמה לכל סגנון עיצוב של הבית. כמו כן, יש לו מבנה נוח לטיפוס ועלייה, הוא תופס מעט מאוד חלל בשטח הבית ואינו מפריע לעיצובו הכללי. בנוסף לכך, הסולם מסופק עם אחריות לעשר שנים, ובמידת הצורך החברה גם תספק עבורו חלקים חלופיים.

 

להזמנת סולמות מתקפלים לעליית הגג ולקבלת מידע נוסף בנושא, צרו קשר עם חברת אפ אריכא בטלפון 072-3902041.